Scroll
Medarbejdere

Medarbejdere

Mennesker er vores største aktiv. Hos LAIT er vi en blanding af strategi rådgivning, design og udvikling med en overvægt af teknisk kompetente medarbejdere. Mød os her og find alle kontaktoplysninger.

Employee picture

Martin Langeskov

Kontaktchef

Mobil: 71 20 22 02

Email: martin@lait.dk

Employee picture

Anders Lund

Direktør

Mobil: 61 77 60 39

Email: anders@lait.dk

Employee picture

Ayhan Holst Tunaligil

Designchef

Mobil: 61 77 09 71

Email: ayhan@lait.dk

Employee picture

Bo Masannek Jørgensen

Udviklingschef

Email: bo@lait.dk

Employee picture

Christian Eriksen

Udvikler

Email: christian@lait.dk

Employee picture

Nick Frederiksen

Udvikler

Email: nick@lait.dk

Employee picture

Mads Tjørnfelt

Udvikler

Email: mads@lait.dk

Employee picture

Peter Wehner Kristensen

Udvikler

Email: peter@lait.dk

Employee picture

Daniel Sørensen

Udvikler

Email: daniel@lait.dk

Employee picture

Philip Grønbech

Udvikler

Email: philip@lait.dk

Employee picture

André Lange

Udvikler

Email: andre@lait.dk

Employee picture

Søren Maigaard Madsen

Udvikler

Email: soeren@lait.dk

Employee picture

Sebastian Falborg Jørgensen

Udvikler

Email: Sebastian@lait.dk

Employee picture

Thomas Kaagaard

Frontend udvikler

Email: thomas@lait.dk

Employee picture

Jean Loberg Hansen

Frontend udvikler

Email: jean@lait.dk

Employee picture

Kim Gordon

Frontend udvikler

Email: kim@lait.dk

Employee picture

Kian Sander Ejsing

Frontend udvikler / UX

Email: kian@lait.dk

Employee picture

Henrik Skov

Kontorassistent

Mobil: 40 829 824

Email: henrik@lait.dk

Employee picture

Josefine Frøslev Larsen

Koordinator

Email: josefine@lait.dk