Scroll
Medarbejdere

Medarbejdere

Mennesker er vores største aktiv. Hos LAIT er vi en blanding af strategi, rådgivning, design og udvikling med en overvægt af teknisk kompetente medarbejdere. Mød os her og find alle kontaktoplysninger.

Employee picture

Ayhan Holst Tunaligil

Chief Creative Officer

Mobil: 61 77 09 71

Email: ayhan@lait.dk

Employee picture

Anders Lund

Chief Executive Officer

Mobil: 61 77 60 39

Email: anders@lait.dk

Employee picture

Bo Masannek Jørgensen

Chief Technology Officer

Email: bo@lait.dk

Employee picture

Kristoffer Jørgensen

Senior Client Manager

Email: kj@lait.dk

Employee picture

Lise Borre

Senior Project Manager

Email: lise@lait.dk

Employee picture

Frederik Eriksen

Project Manager

Mobil: 27 66 24 52

Email: frederik@lait.dk

Employee picture

Thomas Hedegaard Andersen

Project Manager

Email: tha@lait.dk

Employee picture

Sidsel Panduro

Project Coordinator

Email: sidsel@lait.dk

Employee picture

Peter Wehner Kristensen

Backend Tech Lead

Email: peter@lait.dk

Employee picture

Christian Eriksen

Backend Developer

Email: christian@lait.dk

Employee picture

Nick Frederiksen

Backend Developer

Email: nick@lait.dk

Employee picture

Mads Tjørnfelt

Backend Developer

Email: mads@lait.dk

Employee picture

André Lange

Backend Developer

Email: andre@lait.dk

Employee picture

Søren Maigaard Madsen

Backend Developer

Email: soeren@lait.dk

Employee picture

Kim Gordon

Backend Developer

Email: kim@lait.dk

Employee picture

Sebastian Falborg Jørgensen

Backend Developer

Email: Sebastian@lait.dk

Employee picture

Rasmus Rosenberg Sørensen

Backend Developer

Email: rasmus@lait.dk

Employee picture

Jesper Andersen

Backend Developer

Email: jesper@lait.dk

Employee picture

Kian Sander Ejsing

User Experience Designer

Email: kian@lait.dk

Employee picture

Rikke Skovhus Madsen

Digital Art Director

Employee picture

Jean Loberg Hansen

Frontend Tech Lead

Email: jean@lait.dk

Employee picture

Anders Bootsmann

Frontend Developer

Email: ab@lait.dk

Employee picture

Jan-Nilas Gerth

Frontend Developer

Email: jannilas@lait.dk

Employee picture

Bragi Þorsteinsson

Frontend Developer

Email: bt@lait.dk

Employee picture

Josefine Frøslev Larsen

HR Coordinator

Email: josefine@lait.dk

Employee picture

Vibeke Dønvang

Service Assistant

Email: vibeke@lait.dk