Medarbejdere der kan og vil


Det er os der sidder bag skærmene og her kan du møde os alle. Vi er en blanding af salg, strategi, design og udvikling – med en overvægt af teknisk kompetente folk. Mød os her og find alle kontaktoplysninger.

al2.jpg

Anders Lund

Direktør

Mobil: 61 77 60 39

Email:

anders@lait.dk
kasper.jpg

Kasper Holm

Teamlead / Udvikler

Mobil: 40 21 07 94

Email:

kasper@lait.dk
nickolaj.jpg

Nickolaj Lundgreen

Teamlead / Udvikler
christian.jpg

Christian Eriksen

Techlead / Udvikler
nick.jpg

Nick Frederiksen

Techlead / Udvikler

Mobil: 31 23 20 87

Email:

nick@lait.dk
mads.jpg

Mads Tjørnfelt

Udvikler

Mobil: 23 96 29 05

Email:

mads@lait.dk
ayhan.jpg

Ayhan Holst Tunaligil

Digital designer

Mobil: 40 55 70 36

Email:

ayhan@lait.dk
thomas.jpg

Thomas Kaagaard

Udvikler / Netværk

Mobil: 25 79 57 50

Email:

thomas@lait.dk
jean.jpg

Jean Loberg Hansen

Frontend udvikler

Mobil: 26 19 00 69

Email:

jean@lait.dk
majbrit.jpg

Majbrit Nielsen

Assistent

Skal vi tage et kig på dit webprojekt?