Medarbejdere der kan og vil


Det er os der sidder bag skærmene og her kan du møde os alle. Vi er en blanding af salg, strategi, design og udvikling – med en overvægt af teknisk kompetente folk. Mød os her og find alle kontaktoplysninger.

al2.jpg

Anders Lund

Direktør

Mobil: 61 77 60 39

Email:

anders@lait.dk
kasper.jpg

Kasper Holm

Teamlead / Udvikler

Mobil: 61 77 59 62

Email:

kasper@lait.dk
nickolaj.jpg

Nickolaj Lundgreen

Teamlead / Udvikler
ayhan.jpg

Ayhan Holst Tunaligil

Digital designer

Mobil: 61 77 09 71

Email:

ayhan@lait.dk
christian.jpg

Christian Eriksen

Techlead / Udvikler
nick.jpg

Nick Frederiksen

Techlead / Udvikler

Email:

nick@lait.dk
mads.jpg

Mads Tjørnfelt

Udvikler

Email:

mads@lait.dk
thomas.jpg

Thomas Kaagaard

Udvikler / Netværk
jean.jpg

Jean Loberg Hansen

Frontend udvikler

Email:

jean@lait.dk
majbrit.jpg

Majbrit Nielsen

Assistent

Skal vi tage et kig på dit webprojekt?